حماقت رژیم‌صهیونیستی علیه حزب‌الله لبنان فروپاشی این رژیم را تسریع می‌بخشد

معاون سیاسی دفتر عقیدتی‌سیاسی فرمانده کل قوا گفت: حماس توافقی را که با عقب‌نشینی صهیونیست‌ها و آتش‌بس دائمی همراه نباشد، نمی‌پذیرد.
کد خبر: 52828
زمان انتشار: 8 ژوئن 2024 - 12:59 ب.ظ -
15 بازدید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سه خبر،سردار سنایی‌راد در گفت‌وگویی درباره آخرین تحولات فلسطین اظهار داشت: صهیونیست‌ها در بن‌بست و سردرگمی قرار دارند و هیچ‌گونه دستاوردی در نبرد غزه نداشته‌اند.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی‌سیاسی فرمانده کل قوا با بیان اینکه آمریکایی‌ها مذاکره، آتش‌بس و مبادله اسرا را چاره حل مشکلات صهیونیست‌ها می‌دانند، افزود: نتانیاهو از ابتدا به دنبال تحمیل سیاست مشت آهنین در برابر فلسطینی‌ها بود تا در میدان مذاکره برگ برنده‌ای داشته باشد؛ اما تحولات غزه نشان داده که اشغالگران به هیچ‌یک از اهداف خود دست نیافته‌اند و میان آنها و شرکای خارجی‌شان اختلافات شدیدی وجود دارد.

سردار سنایی راد با تأکید بر اینکه کشور‌های حامی رژیم صهیونیستی مخالف ادامه نسل‌کشی در غزه هستند، گفت: ادامه جنگ غزه منجر به اعتراضات گسترده در سرزمین‌های اشغالی شده است و از سوی دیگر شاهد گسترش جنبش‌های دانشجویی در کشور‌های غربی در حمایت از فلسطین نیز هستیم.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی‌سیاسی فرمانده کل قوا درباره گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال درگیری شدید و گسترش جنگ بین حزب‌الله لبنان و رژیم صهیونیستی، عنوان کرد: رژیم صهیونیستی به دنبال ماجراجویی و دست زدن به اقداماتی است که بتواند شرایط داخلی خود را بهبود ببخشد؛ لذا اگر دست به حماقتی علیه حزب‌الله لبنان بزند، قطعاً روند فروپاشی خود را تسریع بخشیده است.

سردار سنایی‌راد یادآور شد: با توجه به شرایط صهیونیست‌ها در گذشته، بعید است که حمله آنها منجر به خروج از باتلاق غزه شود و دستاوردی برای اشغالگران داشته باشد. حماقت آنها قطعاً موجب تشدید نبرد در جبهه شمالی و افزایش تلفات بیشترِ صهیونیست‌ها خواهد شد.

معاون سیاسی دفتر عقیدتی‌سیاسی فرمانده کل قوا درباره پذیرش آتش‌بس از سوی صهیونیست‌ها نیز گفت: حماس توافقی را که با عقب‌نشینی صهیونیست‌ها و آتش‌بس دائمی همراه نباشد، نمی‌پذیرد.

سردار سنایی راد با بیان اینکه صهیونیست‌ها هیچ‌گونه دست برتری برای تحمیل شرایط خود به حماس را ندارند، خاطرنشان کرد: سرانجام این صهیونیست‌ها هستند که مجبور خواهند شد شرایط حماس را بپذیرند؛ چرا که هرگونه اقدامی منجر به افزایش بیشتر تلفات برای صهیونیست‌ها خواهد شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *