وزیر اقتصاد:

ورود شرکت های چینی برای اجرای راه آهن اقلید- یاسوج

وزیر اقتصاد و دارایی گفت: با توجه به مزیت های راه آهن اقلید به یاسوج تکمیل آن ضروری است اما با این روند قطره چکانی تزریق اعتبار تا ۱۰ سال دیگر هم کامل نمی شود.
کد خبر: 52782
زمان انتشار: 6 ژوئن 2024 - 12:19 ب.ظ -
21 بازدید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سه خبر،احسان خاندوزی در دیدار با نماینده ولی فقیه درکهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان استانی، افزود: این طرح ردیف دولتی برای اعتبار دارد اما پاسخگوی نیاز و تکمیل این ابر پروژه نیست.

وی با اشاره به ورود شرکت های چینی برای تکمیل طرح های کریدوری راه آهن، ادامه داد: به زودی (روز شنبه) مکاتبه ای با وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد گرفت تا در این طرح تسریع شود.
وزیر اقتصاد و دارایی ابراز کرد: با دل بستن به این اعتبارات قطره چکانی این طرح راه به جایی نخواهد برد.
خاندوزی عنوان کرد: پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ پیگیری خواهد شد و بانک ها باید در پرداخت این وام ها سرعت عمل داشته باشند.
وی تصریح کرد: عملکرد برخی بانک های خصوصی در پرداخت تسهیلات در استان ها مشخص نیست و به همین دلیل به بانک مرکزی پیشنهاد داده شده است این بانک ها از کانال تسهیلات خارج شوند.
خاندوزی بیان کرد: چرا باید سپرده های مردمی در بانک هایی تجمیع شود که منابع بانکی آن استان را از همان استان خارج می کند.
وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به اینکه راه رئیس جمهور شهید ادامه دارد و وزرای این دولت تلاش، پیگیری ها و جدیت این شهید والا مقام را ادامه می دهند گفت: اگر بخواهیم راه رئیس جمهور شهید را ادامه دهیم باید در جهت تحقق مهمترین دغدغه ایشان که مطالبات مردمی بود همت و تلاشی مضاعف داشته باشیم تا اهداف انقلاب محقق شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *