گزارش رفع ایرادات طرح مالیات بر عایدی سرمایه آماده بررسی است

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: گزارش این کمیسیون در زمینه طرح مالیات بر عایدی سرمایه آماده رسیدگی در صحن علنی در اولین روز پس از بررسی برنامه هفتم است.
کد خبر: 46828
زمان انتشار: 15 نوامبر 2023 - 16:42 ب.ظ -
20 بازدید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سه خبر،محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به سرنوشت طرح مالیات بر عایدی سرمایه در مجلس گفت: اتمام بررسی طرح مالیات بر عایدی سرمایه به دلیل بررسی برنامه هفتم­ ­در مجلس به تاخیر افتاد. ایرادات شورای نگهبان در رابطه با طرح مذکور با بررسی برنامه هفتم در مجلس همزمان شد با این حال ما در کمیسیون اقتصادی جلسه رفع ایرادات شورای نگهبان به این طرح را برگزار کردیم.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بند بند ایرادات و ابهامات شورا به این طرح در کمیسیون بررسی شد، ادامه داد: از این رو گزارش کمیسیون در زمینه طرح مالیات بر عایدی سرمایه آماده است و برنامه ریزی این موضوع برای طرح در صحن علنی در اولین روز پس از بررسی برنامه هفتم­ ­ ­مدنظر بوده و ان شاءالله مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

وی تاکید کرد:بررسی گزارش کمیسیون اقتصادی در زمینه رفع ایرادات شورای نگهبان درباره طرح مالیات بر عایدی سرمایه در نوبت نخست قرار دارد امیدواریم در صورت تائید نهایی شورای نگهبان، قانون مالیات بر عایدی سرمایه در آذرماه ابلاغ شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *